Spolupráce a spolutvoření

Kolibřík Ostrava spolupořádá vzdělávací, sebepoznávací, seberozvojové a relaxační aktivity, více informací níže nebo volejte 736715248.

OD ZÁŘÍ NABÍZÍME 

Pravidelné nedělní lekce KUNDALINI JOGY s Patrikem Pavlačíkem. 19h. - 20.30, podrobnější informace níže

Dva kurzy Ročního Intuitivního vnímání pro děti a rodiče s Vendulou Ulrichovou. Docházka 1xměsíčně v úterky 16-18.30, kurz B začíná 16.9., kurz A 23.9. Více informací na https://www.skolaintuice.cz  

ˇ21.9. Společné setkání s vysokovibrační celosvětovou online MEDITACÍ HVĚZDNÉ BRÁNY, sdílením a následným posezením v kruhu. Čtvrtek od 19h, zdarma

25.9. ŽENSKÝ KRUH SDÍLENÍ, RADOSTI, PODPORY, SPOLUTVOŘENÍ A ZPÍVÁNÍ s Monikou Klečkovou, pondělí od 17.30 do 19.30hodin

30.9. proběhne Certifikovaný kurz ACCESS BARS s Natálií Viochnovou, více info na  https://www.natalieviochnova.cz/ , sobota od 9 - 17h.

OD ŘÍJNA NABÍZÍME 

FYZIOTERAPIE A MASÁŽE - ve čtvrtky je vám v Kolibříku k dispozici fyzioterapeutka Kateřina Holubová. Fyzioterapie je léčba pohybového systému pomocí různých technik. Pomáhá od bolesti a jejím cílem je obnovení funkcí pohybového sytému. Katka nabízí i masáže. Relaxační či jiné, které dokáže přizpůsobit vašemu problému či požadavku. Pište prosím SMS na telefon 705849973. Cena hodinové masáže/terapie je 750Kč.

5.10. KAMBO CEREMONIE - bezpečná a legální očista těla a mysli s Martinem Šebkem. Medicína uvolní nejenom nastřádané toxiny, ale také uvolní emoční bloky a negativní vzorce mysli a závislosti, čtvrtek 18.30 - 21h.

18.10. nabízíme Praktickou inhalace s přednáškou o MOLEKULÁRNÍM VODÍKU a jeho vědeckými blahodárnými účinky na zdraví s Lenkou Hanzlíkovou, středa 18-20h.

19.10. VIBRAČNÍ LÁZEŇ s Veronikou Dyrčíkovou. Vibrace gongu s doprovodem Solfeggio frekvencí vás během chvilky dostanou do meditace, relaxace. Čtvrtek od 18.30 do 20h.

RODINNÉ A JINÉ KONSTELACE, které umoňují nalézt cestu k nápravě vztahů a vedou k lepšímu, vědomějšímu a plnějšímu životu s Monikou Klečkovou, datum se tvoří, všední den 17 - 21h.

Dále nabízíme Cirkusovou dílnu pro děti CIKROHRÁTKY, s možností i pro rodiče s dětmi, vedenou Terrou Aqabal. Cirkusové hry zlepšují postřeh, koordinaci pohybů, bdělost a rozvíjí kreativitu a fantazii. Děti si zkouší základy žonglování, manipulaci s obručemi hula hoop, základní triky s tyčemi, poi a pozemní akrobacii. V závěru dílny se společně tvoří choreografie a minivystoupení. To vše v hravé atmosféře bezpečí pod vedením zkušené lektorky. Máte zájem o tuto dílničku? Dejte mi vědět na 736715248. 

Připravujeme také Kurz Intuitivní malby s Evou Kuklovou

V Kolibříku je i možnost Hry na klavír

Uvítáme i vaše nápady, dle vašich zájmů a přání, jsme tu pro vás :-)

Více psaných informací o jednotlivých aktivitách níže 

PATRIKOVA KUNDALINI JˇˇOGA - neděle v 19h. - pravidelné lekce každý týden. Tato jóga kombinuje fyzická cvičení, dechové techniky, mantry a meditaci. Praktikováním jógy harmonizujeme tělo i mysl. Jakékoliv znalosti jógy však nejsou důležité. Nezabýváme se přesnými ásanami ani pozicemi. V józe nejde o výkonnost, o to, kdo je lepší, ohebnější nebo souěživější. Jóga je o přijetí sebe sama takového, jací jsme, a o našich dispozicích. Přijměte výzvu a nevzdávejte se, ale nikdy nechod´te do bolesti. Jógu neděláme pro výsledky v podobě krásných těl, ale pro svůj pocit. Ten pocit se dostaví, když nic neočekáváte, jen si jógu užíváte. Vezměte si prosím s sebou karimatku, deku, nápoj, kapesníky a pohodlné oblečení na cvičení. Na lekci je dobré přijít o 10 minut dříve a pomalu se naladit. Na závěr lekce jógy Patrik hraje léčivé a relaxační tóny na sundrum - joga nidra. Příspěvek 200Kč. Více informací u Patrika na 777725339 

Živé setkání v kruhu na společné prožití celosvětové online MEDITACE HVĚZDNÉ BRÁNY s následným přátelským posezením. Čtvrtek 21.9. v 19h. - Přijd´te se podpořit a spolu-tvořit léčivý kruh spojených srdcí v řízené meditaci, která navyšuje vibrace, přátelství, sounáležitost a vzájemné porozumění. Aktuální meditaci Hvězdné brány si pustíme společně online. jedná se o celosvětovou meditaci, která je součástí kvantového pole, s příjemným českým překladem. Praktikování meditací vede k navyšování vědomí, sebelásky, radosti a životní lehkosti. To vše v bezpečném kruhu, podporovaném vaším svobodným vyšším já. Meditace jsou zdarma, jedná se nám totiž o rozšiřování vědomí a lepší svět pro každého z nás. Vhodné i pro úplné začátečníky. Rezervace u Jarky na 736715248. Více o těchto meditacích na https://www.stargatecestina.com/ 

ŽENSKÝ KRUH SPOLUTVOŘENÍ - sdílení, radosti, podpory a zpívání s Monikou Klečkovou v pondělí 25.9. 17.30 - 19.30h. Přijd´te se podělit o sebe, své dary, hlas, hudbu. S sebou můžete donést karty, rytmický nebo hudební nástroj, něco na společný stůl nebo jen sebe. Příspěvek dobrovolný. Info a rezervace Moni Klečková, tel. 777194492 nebo mokle@seznam.cz  

KAMBO CEREMONIE s Martinem Šebkem, čtvrtek 5.10. 18.30 - 21h. Jedná se o bezpečnou, efektivní a legální očistu těla a mysli. Kambo je sekret jihoamerické žáby Phyllomedusa bicolor, který používají indiáni po tisíce let k sebeléčení, očistě a naplnění svých záměrů. ÚČINKY KAMBO MEDICÍNY JSOU NAVÝŠENÍ ENERGIE, DOBRÁ NÁLADA, SOUSTŘEDĚNÍ, BYTÍ V TĚLE, FYZICKÝ I EMOČNÍ DETOX, ÚLEVA OD CHRONICKÝCH BOLESTÍ, KOŽNÍ PROBLÉMY, VYRÁŽKY, EKZÉMY, ZÁNĚTY V TĚLE (I DLOUHODOBÉ), NEMOCI ORGÁNŮ. NIČÍ MIKROBY, VIRY, INFEKCE A PLÍSNĚ. LÉČÍ PROBLÉMY S NEPLODNOSTÍ U MUŽŮ I ŽEN, IMPOTENCI, EMOČNÍ BLOKY A NEGATIVNÍ VZORCE MYSLI. LÉČÍ VNITŘNÍ DÍTĚ, MUŽSKÉ I ŽENSKÉ RODOVÉ LINIE, DEPRESE, ÚZKOSTI, TĚŽKÉ ZÁVISLOSTI, STAV VYHOŘENÍ, PTSD. Není to kambo, co léčí. ˇŽabka jen pomocí koktejlu peptidů startuje náš imunitní systěm a tím samoléčebné a očistné procesy našeho těla. Bezpečný prostor při očitách drží zkušený průvodce Martin Šebek. Cena 1400Kč. Závazné přihlášky na: martin@bmsh.cz , kapacita omezena. Více informací na https://bmsh.cz  a u Martina na 736699122.

Inhalace MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU A PŘEDNÁŠKU O JEHO ÚČINCÍCH NA ZDRAVÍ s Lenkou Hanzlíkovou, středa 18.10. 18 - 20h. Chcete se dozvědět více o inovativní metodě inhalace molekulárního vodíku a vyzkoušet ji? Molekulární vodík je nejmenší molekula ve Vesmíru. Má extrémně malou velikost a vysokou rozpustnost v tucích, což mu umožňuje snadno pronikat do podbuněčných částí mitochondrií. To je taková strojovna buněk biologického systému, a dalších míst v celém těle, kde molekulární vodík vykonává vynikající práci tím, že narušené buňky z těla vyplavuje a snižuje oxidační stres. To pomáhá ozdravovat nejen jednotlivé buňky, ale i celý organismus. Přihlášení se u Lenky Hanzlíkové na 606550566. První sezení je zdarma. 

VIBRAČNÍ LÁZEŇ s Veronikou Dyrčíkovou, čtvrtek 19.10. od 18:30 - 20h.  Zvuk (hudba) působí na naše emoce a podvědomí i celý náš organismus. Každý nástroj má svůj osobitý tón a rezonuje v našem těle (handpan, koshi zvonek, tibetská mísa, šamanský buben, zvonkohra, deštná hůl, měsíční buben, gong). Vibrace gongu s doprovodem Solfeggio frekvencí vás během chvilky dostanou do relaxace, meditace. Vibrace regenerují buňky celého těla. Uvolní to vaši mysl, napětí v těle, stres. nabije vás to novou energií. Vemte si s sebou - pití, karimatku, polštářek a deku. Příspěvek 250Kč. Rezervace předem nutná. U Veroniky na tel.731337895 nebo u Jarky 736715248.

RODINNÉ A JINÉ KONSTELACE, další termín se tvoří, od 17 - 21h. Rodinné konstelace pomáhají porozumět vztahům a jejich souvislostem. Umožňují nalézt cestu k nápravě vztahů a vedou k lepšímu, vědomějšímu a plnějšímu životu. Příspěvěk 500Kč pro účastníky, 1500Kč při stavění vlastní konstelace. Pro pohodový průběh je rezervace nutná. Info a rezervace Moni Klečková 777194492, mokle@seznam.cz  

Nabídka dalších aktivit, pokud bude skupinka 6-8 zájemců:

STRING-ART TVOŘIVÁ DÍLNA PRO DĚTI s Patrikem Pruchňou

DIVOHRANÍ PRO DĚTI s Barborou Minarčíkovou

BUBNOVÁNÍ PRO DĚTI se Zuzanou Chýlek Váchovou

Při 10 zájemcích nabízíme ŠAMANSKOU KAKAOVOU CEREMONII s Markětou Vydrovou a Petrou Štenkovou

DIVOHRANÍ PRO DĚTI s Barborou Minarčíkovou. Máte rádi hudební nástroje a baví vás hrát si? Pojd´me si spolu na různorodé nástroje zahrát. prozkoumat rytmus a probudit náš hlas. Bára z Divohraní je talentovaná a zkušená hudební průvodkyně, má trpělivé a laskavé jednání s dětmi. Seznamuje děti s mnoha přírodními nástroji. co se bubnů týče je to djembe, buben rámový, šamanský i hromový. Děti si mohou vyzkoušet hraní na Koshi zvonkohry, Kigonky, wah-wah perkuse, kalimbu nebo brumle. Taky jsou k dispozici boomwhackers tuby. V těchto hodinách se nejenom zaposloucháte do různých skladeb, ale také máte možnost si zatančit, zaskákat si, protáhnout tělo a zrelaxovat muzikou založenou na přírodních léčivých tónech. Pokud vás tento workshop zaujal, rádi ho v našich prostorech pro vás a vaše děti za příspěvek 200Kč za dítě zorganizujeme. 

STRING-ART TVOŘIVÁ DÍLNA PRO DĚTI s Patrikem Pruchňou. Tímto workshopem sI děti zlepší manuální zručnost, představivost, trpělivost, přesnost a prakticky se zapojí do poznání jednoduché geometrie. Narýsují si obrázek, at´ už jednoduchý geometrický tvar, květinu nebo kočku, cokoliv budou chtít. Poté budou tlouci hřebíčky ve stejné vzdálenosti od sebe, a na závěr si obrázek dokončí obmotáním bavlnkou nebo nití. Srting-art je novodobé prastaré umění, při němž lze využít posvátné geometrie pro tvorbu mandal, hvězd, fraktálů, spirál. Příspěvek včetně materiálu je pouhých 250Kč a děti si s sebou domů odnesou i obrázek.

BUBNOVÁNÍ PRO DĚTI se Zuzanou Chýlek Válkovou. Bubnování pro děti povede zkušená bubenice Zuzka, která již 9 let hraje v kapele africké rytmy. Děti se naučí hrát na djembe jednoduché rytmy. pomocí různých her si rozvinou rytmické cítění, které zásadně ovlivňuje vývoj dětí - at už jejich řeč, fantazii, tvořivost, pozornost či spolupráci. Bubnování má také pozitivní vliv na zdraví, dobou náladu a uvolnění napětí. Skrze rytmické aktivity ze sebe mohou děti dostat nahromaděné emoce. Bubnování má tedy i terapeutický účinek. Přináší radost ze hry a přítomnosti. Příspěvek na dítě je 200Kč. 

ŠAMANSKÁ KAKAOVÁ CEREMONIE je setkání s podobně naladěnými lidmi v bezpečném prostoru se záměrem. Rituální kakao pochází již z doby Aztéků a Mayů, a ne náhodou je přezdíváno "nápojem bohů", protože má léčivé a blahodárné účinky na naše zdraví. Kakao je považováno za jeden z velkých stromů světa. reprezentuje strom života, nese frekvence lásky, rovnováhy a soucitu. Kakao umožňuje hluboké a milující spojení se sebou a ostatními. Zažijete, jaké je to propojit se se svým tělem a duší. Přijed´´ te za zážitkem, kterým vás provede Markéta Vydrová a Petra Štenková. Cena 777Kč. 

1. dubna se Kolibřík podílel na vysázení 54 stromů na polní cestě u Příbora s organizací https://www.sazimestromy.cz/cs  a https://spolecneprotisuchu.cz/ 

Zajímá-li vás údržnost krajiny, ve které žijete, navštivte stránku https://www.zivakrajina.info/ 

PRODEJ

V Kolibříku se navzájem podporujeme i koupí osvědčených kvalitních výrobků svých přátel. 

Můžete si zde zakoupit přírodní tuhá mýdla, šampony a kosmetiku vyráběné s láskou a péčí v Rodinné mýdlárně mySoap Andrei Janíčkové https://www.mysoap.cz/

Dále Ďábelsky boží bylinnné lektvary a vy-tvory vynikající kvality bylinkářky Shanti. Více na https://masha.black/ 

Také nabízíme k prodeji terapeutickoupomůcku pro děti - skákací pás HemiJump za 2300Kč, design Vít Swaczyna, který při používání ladí do rovnováhy pravou a levu mozkovou hemisféru.

V komunitním centru Kolibřík si můžete zakoupit Tsampu, zdravý vysokovibrační pokrm z bio ječmene, vhodný do kaší, jogurtů či na výrobu kuliček, jehož koupí přispějete na Tibet.

V Kolibříku je možnost pronájmu prostoru a terapeutovny/masérny. Pokud máte k aktivitám a pořádaným akcím jakékoliv dotazy, volejte prosím Jarce - 736 715 248.

   V KOLIBŘÍKU vytváříme bezpečný prostor pro komunitu stejně smýšlejících lidí, kteří se vzájemně respektují, podporují, inspirují a harmonicky spolutvoří. Jde nám o vytvoření laskavějšího světa v sobě i okolo nás.

Srdečně vás zveme do kruhu přátel