Kambo ceremonie

KAMBO CEREMONIE s Martinem Šebkem, konají se pravidelně jednou měsíčně ve středy, tentokrát 31.7. od 18.30 - 21h. Jedná se o bezpečnou, efektivní a legální očistu těla a mysli. 

Kambo je sekret jihoamerické žáby Phyllomedusa bicolor, který používají indiáni po tisíce let k sebeléčení, očistě a naplnění svých záměrů. ÚČINKY KAMBO MEDICÍNY JSOU NAVÝŠENÍ ENERGIE, DOBRÁ NÁLADA, SOUSTŘEDĚNÍ, BYTÍ V TĚLE, FYZICKÝ I EMOČNÍ DETOX, ÚLEVA OD CHRONICKÝCH BOLESTÍ, KOŽNÍ PROBLÉMY, VYRÁŽKY, EKZÉMY, ZÁNĚTY V TĚLE (I DLOUHODOBÉ), NEMOCI ORGÁNŮ. NIČÍ MIKROBY, VIRY, INFEKCE A PLÍSNĚ. LÉČÍ PROBLÉMY S NEPLODNOSTÍ U MUŽŮ I ŽEN, IMPOTENCI, EMOČNÍ BLOKY A NEGATIVNÍ VZORCE MYSLI. LÉČÍ VNITŘNÍ DÍTĚ, MUŽSKÉ I ŽENSKÉ RODOVÉ LINIE, DEPRESE, ÚZKOSTI, TĚŽKÉ ZÁVISLOSTI, STAV VYHOŘENÍ, PTSD. Není to kambo, co léčí. ˇŽabka jen pomocí koktejlu peptidů startuje náš imunitní systěm a tím samoléčebné a očistné procesy našeho těla. 

Bezpečný prostor při očitách drží zkušený průvodce Martin Šebek. Cena 1400Kč. Závazné přihlášky na email: martin@bmsh.cz  Více informací na https://bmsh.cz/kambo-ceremonie/  nebo přímo u Martina na 736 699 122