Kolibřík Ostrava

Kolibřík komunitní vzdělávání Ostrava 

V KOLIBŘÍKU vytváříme bezpečný prostor pro komunitu stejně smýšlejících lidí, kteří se vzájemně respektují, podporují, inspirují a harmonicky spolutvoří. Jde nám o vytvoření laskavějšího světa v sobě i okolo nás.

Srdečně vás zveme do kruhu přátel

Kolibřík Ostrava nabízí

Hodiny angličtiny a doučování

Dny s angličtinou, výlety a pobytem v přírodě v době letních prázdnin 2024

Komunitní vzdělávání pro domškoláky

V měsíci prosinci vás srdečně zveme na Vázání přírodních vánočních věnců spolu s oslavou Mikuláše pro děti. Každou něděli probíhají v Kolibříku lekce jógy. Nově nabízím každoměsíční společný vysokovibrační zážitek připojení se k celosvětové online Meditace Hvězdné brány s následným přátelským posezením. Pro ženy zde probíhají výživující Ženské kruhy spolupráce, podpory, radosti a sdílení. Pořádáme zde také léčivé Rodinné a jiné konstelace. Pravidelně zde máte možnost přijít na očistnou Kambo ceremonii. Rádi vás zde taky seznámíme se zdravotní a vědecky účinnou inhalací molekulárního kyslíku. Srdečně vás zveme také k odpočinku při muzikoralaxaci ve Vibrační lázni přírodních nástrojů v léčivých Solfeggio frekvencích, nově i s gongem. V Kolibříku si  také můžete dopřát zdravotní fyzioterapii a masáž zkušené fyzioterapeutky. Probíhají zde dva odpolední kurzy celoroční školy Intuitivního vnímání pro děti. Pro děti taky nabízíme Divohraní, Muzikorelaxaci, String-Art tvořivou dílnu a Bubnování na djembe bubny. V Kolibříku je krásný  prostor pro přednášky a možnost pronájmu místností nebo masérny.  Je zde možnost i Hry na klavír. Pokud vás něco z toho oslovilo, klikněte prosím níže :-)

Chceme-li ve světě zachovat mír, musíme začít u dětí. Mahátma Gandhi

Kolibřík Ostrava se nachází kousek od centra Ostravy, na Slezské, v oblasti nazývané Zvěřina. V prostředí luk, zahrad, lesa a rybníků. Zázemí poskytuje dům na kopci, Podílní 814/16. V příjemném domácím prostředí se vyskytuje pohodlná učebna, prostorná herna a terapeutovna. Součástí prostoru je také krásný jídelní koutek. Výuka probíhá často také v přírodě a na zahradě. 


"Předávám dětem více než jen systémové vědomosti. Nabízím vzdělávání s radostí, v pohodovém domácím prostředí, které vychovává děti citlivé, vnímavé, respektující a zodpovědné za své činy."
Jarka Corkill